Великодні дні настануть

Великодні дні настануть –
люди чисті серцем стануть.
Нехай у душах віра і добро панують,
хай щиру радість писанки дарують!

З приходом справжньої весни люди з особливим натхненням готуються до одного із найвеличніших та найрадісніших свят – Великодня. Прибирають оселі, прикрашають дім пасхальним декором, малюють писанки, дотримуючись давніх народних традицій. Учні 2-Б класу теж не стоять осторонь усіх святкових приготувань та пасхальних звичаїв. На інтегрованому виховному заході “Недалечко великоднє яєчко” діти перш за все ознайомилися із особливостями візерунків на писанках різних регіонів України, переглянули відеопрезентації про великодні звичаї та традиції, читали напам’ять вірші українських поетів про Великдень. Діти власноруч розмальовували свої неповторні паперові писанки, активно допомагали їм і батьки. Цими виробами прикрасили класну кімнату та готують колективне панно для художнього оформлення стіни шкільного холу. Тепер діти з нетерпінням чекають самого свята, щоб нарешті поласувати справжніми крашанками, мальованками та випеченими вдома пасками.

Нехай Великдень принесе нову надію,
Любов і радість серденько зігріють!
А синє небо та весняний цвіт
Красою сповнять увесь світ!

Великодні дні настануть