Відео – мандрівка «Бібліотеки світу»

Сучасна людина, яка живе в умовах інформаційного суспільства, повинна не тільки вміти читати, писати, говорити, але швидко та вільно орієнтуватися у потоці усної та писемної інформації.
Вміння учня працювати з додатковою літературою з різних предметів  допоможе вивести його за рамки підручника, глибше осмислити і зрозуміти вивчену тему, сприяти їх досягненням, як під час навчання у школі, так і в самостійному житті.

До Всеукраїнського дня бібліотек бібліотекарями нашого НВК було підготовлено відео – мандрівку «Бібліотеки світу», яка транслювалася по телевізору. Учні могли побачити незвичайні бібліотеки світу. Архітектори різних країн створювали чудові і незвичайні будинки для книг.

Як не завітати до бібліотеки, фасад якої складається із книжних корінців? Незвичайна на вигляд публічна бібліотека Сінгапура. Чудернацька споруда – національна бібліотека Білорусії, яка має висоту 72,5 метри, у бібліотеці незвичайна підсвітка, яка постійно змінюється тощо.

Це знайомство повинно допомогти дітям більше дізнатися про відомі та цікаві бібліотеки світу. Вони мають багату історію та налічують на своїх поличках сотні стародавніх та цінних книг.

Переглядаючи цю презентацію, ми бажаємо нашим учням здійснювати цікаві подорожі до відомих бібліотек світу і пізнавати мудрість кожної прочитаної книжки.

«Бібліотеки світу»