Відкриті міські змагання

5 грудня 2018 року команда нашого НВК  брала участь у відкритих міських змаганнях серед учнівської молоді, присвячених Дню Збройних сил України на базі  Бучанського НВК «СЗОШ I-III ст. – ЗОШ I-III ст. №3».
Відповідно до Умов проведення, на старшокласників чекало три види випробувань: «Розбирання-складання автомата АК-74», «Стрільба з пневматичної зброї» та вправи «Силового комплексу», який включав в себе виконання трьох вправ: «Підтягування на високій перекладині (юнаки)», «Згинання та розгинання рук в упорі лежачи від підлоги (дівчата)» та «Поштовх гирі вагою 16 кг (юнаки)».

Наші учні посіли призове третє місце у двох випробуваннях: «Розбирання-складання автомата АК-74» та  «Силовий комплекс».

У загальнокомандному заліку відкритих міських змагань з нагоди Дня Збройних сил команда нашого НВК посіла четверте загальнокомандне місце.

Відкриті міські змагання