Відкриті змагання спортивно-туристичного гуртка “TUR-м@нія”

24-25.12.2016 р. відбулися Відкриті змагання спортивно-туристичного гуртка “TUR-м@нія”
Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4 з пішохідного туризму.
На дистанціях змагалось 10 команд: 3 команди нашої школи “TUR-м@нія”, 3 команди Бориспільського міського центру туризму та краєзнавства, 2 команди м. Біла Церква, туристичний клуб “Догори Дригом”, 1 команда Бучанського центру позашкільної роботи. Змагання проходили два дні. Перший день передбачав особисте проходження пішохідних дистанцій. Другий день відпрацьовували проходження дистанцій у «Зв’язках». В продовж двох днів змагань упевнено завойовували призові місця учні нашої школи, що дало нам в загальному заліку перше місце.
Наступні змагання відбудуться теж на базі нашої школи. Заплановано Обласним центром дітей та юнацтва Київщини провести Кубок області. Часу до лютого залишилось не багато, але на тренуваннях «викладаємося» на всі 100, щоб бути лідерами.
Дякуємо за постійну підтримку у розвитку нашого спортивно-туристичного гуртка батьківському комітету Бучанської ЗОШ №4 на чолі з директором Літкевич А. М.

Відкриті змагання спортивно-туристичного гуртка