Пам’ять в наших серцях

Вже минув 71 рік з тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир, довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною – ціною крові і сліз. Все далі відходять грізні і важкі роки Другої Світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів.

З нагоди Дня пам’яті та примирення і 71-річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні в школі були проведені заходи, приурочені до цих дат.

Напередодні відзначення Дня пам’яті та примирення учні одягнули символи пам’яті – червоні маки. Учитель історії Гуцаленко М.О. разом з учнями 8-В, 9-А, 7-Б, 7-В, 8-Б, 8-А, 7-А, 7-Г класів підготували і провели літературно-музичну композицію «Прагнення до свободи – вчора, патріотизм і нездоланність – сьогодні, гідна Україна – завтра». У ході цього заходу звучали авторські вірші учениці 9-А класу Подосіннікової Вероніки та авторська пісня «Герої не вмирають» у виконанні учениці 8-В класу Виноградової Катерини, виконувалися пісні на воєнну тематику, демонструвалися кадри військової хроніки Другої Світової війни. Згадали і про патріотів-добровольців, справжніх захисників, які в наш час не стали ховатися, коли країна так потребувала їх мужнього плеча. Учні 3-4-х класів привітали ветеранів зі святом виготовленими власноруч листівками, квітами, солодощами, фруктами. Класні керівники провели години спілкування на тему «Уклін низенький Вам, ветерани». У бібліотеці діяла виставка літератури на тему «Свято зі сльозами на очах», а в коридорах школи організована була виставка тематичних стіннівок «Пам’ять в наших серцях».

9 Травня, в День Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, учні та вчителі школи взяли участь у покладанні квітів на Алеї слави. Прогляньте фотографії з мітингу  та зустрічі ветеранів у нашій школі в альбомі Google.

Роки…Скільки б їх не минуло, не зітруться імена тих, хто не повернувся з війни. Схилимо ж голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя.

Літературно-музична композиція

Пам'ятаємо-перемагаємо