Виховний захід «Гордість землі Бучанської»

З чого починається  Батьківщина?  Мабуть, з любові… З любові до матері і батька, до будинку, в якому ти виріс, з  вулиці, якою ти ходиш з дитинства, до друзів, з якими  біжиш  до школи,  до міста, в якому ти живеш.

12 листопада учні 9 – А класу провели  виховний захід «Гордість землі Бучанської». Вони багато попрацювали,  готуючись  до заходу: вивчали історію рідного міста, знайомились з розповідями про видатних людей, що жили у нашій Бучі, розшукували газетні матеріали, книжки про місто, добирали відео, музику, створювали презентацію «Гордість землі бучанської».  Цікавими  були розповіді про заснування міста, про походження його назви, про художника М.Мурашка, письменника М.Булгакова, лікаря В.Камінського ,  майстриню Л.Панченко.  Згадали учні і про те,  що в Бучі в різні часи проживали і   (а деякі і зараз бувають, живуть)  відомі талановиті люди: академік Євген Патон, академік, президент Національної академії наук Борис Патон, , академік Феофіл Яновський, композитор Л.М.Ревуцький, співачка Тетяна Торжевська, бандуристка  Валентина Третякова, актор театру та кіно Сергій Підгорний, поети Алла Диба та Леонід Закордонець , член Спілки художників України  (до недавнього минулого учитель нашої школи) Фурлет А.Б.  Добрим словом згадали учні Н.І.Хвилю та М.В.Тюменцева, завдяки яким були знайдені і збережені багато цікавих матеріалів про наше місто.
Але криниця народних талантів невичерпна!  Серед сучасних учнів багато талановитих , яскравих особистостей!  Вражали глибиною думки, емоційністю, патріотизмом, ліричністю  вірші Алексєєва Дениса, Подосіннікової Вероніки, Пащенка Дмитра., Рудницької Аліни, порадувала присутніх своїм співом  Боровик Анастасія, чудовий етюд виконала на фортепіано Макаренко Марія, милували око  яскраві,  колоритні картини Рудницької Аліни.
Дійсно, є чим пишатися бучанцям!  Чудові краєвиди, чарівна природа, ошатні вулиці і будинки, море яскравих квітів, пам’ятники історії, парки, сквери.  Але окраса міста – люди!
Бучанський рідний край – ти гордість наша,
Усіх, хто будував, творив і просто жив!  ( Н.Шевченко)

Виховний захід «Гордість землі Бучанської»