“Вишиванка- духовна броня українців”.

Третій тиждень травня-День вишиванки. Сьогодні це вже не просто елемент одягу, це не просто краса й майстерність людських рук,сьогодні- це символ нескореності,єдності й незламності нашого народу.
Учні 9-В класу (класний керівник Сарибекян В.В.) взяли участь у флешмобі “Вишиванка- духовна броня українців”. Бесіда вийшла доволі цікавою, пізнавальною:звідки бере початок це свято? що символізує? яким орнаментом славляться різні регіони нашої країни? хто в світі підтримує нас, вбравшись у вишиванку? які елементи національного одягу представлено в образах учасників гурту Kalush, переможців EUROVISION 2022…
Діти з величезним задоволенням поекспериментували: спробували вишити своє їм’я онлайн!
Разом дійшли висновку, що наразі вишиванка- це духовна потреба кожного свідомого українця! Усі ми різні, але наш національний одяг- це наш генетичний код, наш захист, наша краса, яку маємо нести в світ! У серці кожного патріота нині хрестиком у душі вишито “Україна”.
Шануймося, бо ми українці й ми того варті!

#Бучанська_громада_у_ВИШИВАНКАХ