Загадковий світ авіації

Напередодні учні 3-А класу з класним керівником Макаровою Інною Миколаївною, відвідали Державний музей авіації. Ця екскурсія, для школярів,  була дуже цікавою і змістовною. На великій території музею розміщено багато авіатехніки, яку із захоплення споглядали третьокласники під час екскурсії.
Екскурсовод розповідав про перші кроки літакобудування та функціонування авіатехніки. Учні змогли побачити і переконатися, яка складна професія диспетчера пілота, штурмана. А скільки знань та вмінь потрібно конструкторам, щоб створити «залізних» птахів!

Сяяли оченята дітей, коли вони потрапити в кабіну екіпажу. Кожен учень мав змогу побувати за штурвалом та уявити себе пілотом.

Діти були в захваті від екскурсії. Повертаючись додому учні ділились враженнями від побаченого.

Жуляни