Засідання міської творчої групи вчителів початкових класів за педагогічною технологією «Росток»

11 жовтня  у нашій школі відбулося засідання міської творчої групи вчителів початкових класів за педагогічною технологією «Росток» з теми «Навчально-творча діяльність молодших школярів. Шляхи впровадження новітніх інформаційних технологій на уроках української мови».

Учасники засідання відвідали урок з української мови у 2-А класі, з використанням інформаційних технологій, з теми: «Голосні та приголосні звуки» (вчитель Макарова І.М.). Інна Миколаївна під час уроку виховувала у дітей любов до рідної мови, робила процес вивчення мови захоплюючим і цікавим, адже як сказав В.Сухомлинський “Виховувати любов до рідної мови – значить утверджувати почуття захоплення, здивування, схвильованість».  Високий рівень подачі матеріалу сприяв створенню атмосфери довіри, доброзичливості, що дозволило кожному учню повірити у власні сили. Діти були дуже активні, допитливі, творчі.

Лежень Юлія Володимирівна, керівник міської  творчої групи, учитель початкових класів ЗОШ №4 ознайомила колег  із використанням новітніх інформаційних технологій на уроках української мови. Практично на будь-якому шкільному предметі можна застосувати комп’ютерні технології. Важливо одне – знайти ту межу, яка дозволить зробити урок по-справжньому розвивають і пізнавальним.

На завершення методист ММК Наталія Дмитрівна Цвєткова підвела підсумки роботи засідання творчої групи, окреслила завдання на майбутнє.

Засідання міської творчої групи