Здоровий спосіб життя- це важливо

У рамках тижня пропаганди здорового способу життя вчителем основ здоров’я Омельченко Ю.М. були розглянуті більш детально теми, які направлені на формування в учнів світогляду, спрямованого на здоровий спосіб життя: “Відмова від шкідливих звичок”, “Раціональне харчування”, “Особиста гігієна” (9-і класи);
“Фізично активне життя”, “Раціональне харчування”, “Здоровий спосіб життя” (8-і класи);
“Загартовування”, “Відмова від шкідливих звичок”, “Режим дня школяра”, “Позитивні емоції” (5-і класи).

Найчастіше людина починає замислюватися про свій спосіб життя і здоров’я, коли наздоганяє якась проблема, з’являється хвороба чи нездужання. А життєві пріоритети особистості формуються ще в школі, і від того, якими вони будуть, залежить майбутнє дитини. Наразі одне з важливих завдань сучасної школи – виховати фізично, морально, соціально, духовно здорову людину. Тому з раннього дитинства, з молодих років потрібно постійно й наполегливо дбати про своє здоров’я, закладати в основу своєї життєдіяльності стійкі корисні звички, навички, поведінку, спосіб мислення, які й визначають її напрямок – обирати здоровий спосіб життя.
Проведені уроки закріпили в учнів усвідомлення цінності власного життя та здоров’я, як першочергові життєві цінності!

Здоровий спосіб життя