Земля у твоїх долонях

22 квітня– Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.
Учні 1-Г класу разом з класним керівником Світланою Шабатин активно долучилися до відзначення цього дня: переглянули пізнавальний відеоролик «Всесвітній день Землі», за допомогою якого дізналися багато цікавих фактів про Землю. Завдяки умілим рученятам виготовили поробки «Земля – наш рідний дім». Діти грали у цікаву і захопливу екологічну гру «Як ми можемо допомогти один одному».
Проведені заходи сприяли поглибленю екологічних знань, спонукали учнів до розуміння необхідності дбайливого ставлення до природи, відчуття власної відповідальності за збереження навколишнього середовища.