Живи цікаво та безпечно

Виховання здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації – одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні  перед школою.

З  22 по 26 жовтня 2018 року у нашому НВК проведений Тиждень  знань з основ безпеки життєдіяльності «Живи цікаво та безпечно».

Відповідно до тематики Тижня були проведені різноманітні заходи, основною метою яких було поліпшення якості освітнього процесу  з питань особистої безпеки та захисту життя дітей; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час НС.

Проведена робота була змістовною, корисною, цікавою. Учні показали достатній рівень знань з правил безпеки життєдіяльності.

Живи цікаво та безпечно