Знаємо – пам’ятаємо!

Сьогодні в учнів 5-Б класу відбувся урок на тему: «Знаємо і пам’ятаємо – це єдине, що ми можемо зробити для них», присвячений річниці визволення Київщини.
Битви за Дніпро та визволення Києва мали величезне військово-стратегічне, політичне, міжнародне, моральне значення. Був створений стратегічний плацдарм, який забезпечив звільнення всієї України, відкрив шлях для наступу радянських військ на Карпати та далі – у Європу. Це був потужний удар по фашистській Німеччині, який відіграв велику роль у наближенні Дня Перемоги.
Учні мали змогу побачити уривки з документальних і художніх фільмів про визволення Києва, а також прослухати спогади очевидців, у яких йдеться про перемогу над німецько-фашистськими загарбниками. Підготували тематичні вірші, малюнки та родинні спогади.
З кожним роком час усе далі й далі віддаляє нас від тієї доленосні події, але пам’ять про тих, хто, не шкодуючи свого життя, захищав нашу рідну землю, наше майбутнє, вічно житиме в серцях юних українців.
dpx-te9tchunmi_qzc9cx4lhn4lfry-5ylqz-j1tneny