Зворушлива зустріч в День Збройних Сил України

Сьогодні, в День Збройних Сил України, відбулась зустріч учнів 8-10-х класів і вчителів з військовим капеланом Кушнірчуком А.Ю.

Анатолій Юрійович розповів, скільки страждань випало на долю нашої країни з березня 2014 року, але народ проявив свій незламний дух.

Багато синів, наших земляків, випускників школи пішли виконувати свій обов’язок  перед  Батьківщиною.  Вони з гідністю несли і несуть бойову службу в лавах Збройних Сил України. Ми пишаємось ними і  благаємо, повертайтесь, будь ласка, живими. Батьківщина і ми чекаємо на Вас.

Військовий капелан розповів про Героїв, що навчались в нашій школі та про тих Героїв, що немає вже вживих.

На згадку про зустріч учні вручили квіти, передали малюнки, листи, солодощі, крупи воїнам АТО на передову.

Дякуємо Вам, воїни, за ваші подвиги!

Любімо Україну так, щоб ворог боявся цієї любові!

Слава Україні!!! Героям Слава!!!

Зворушлива зустріч в День Збройних Сил України