Daily Archives: Лютий 19, 2018

ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА З БІОЛОГІЇ

ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА З БІОЛОГІЇ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ ВСТУПНИКІВ НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

ННЦ “Інститут біології та медицини” Київського національного університету імені Тараса Шевченка у відповідності до “Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти”, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України № 1587 від 21 грудня 2016 року та «Положення про Всеукраїнську олімпіаду Київського національного університету імені Тараса Шевченка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти», затвердженого наказом ректора Університету № 1202-32 від 28.12.2017 року, проводить Всеукраїнську олімпіаду з Біології (далі – Олімпіада).

Олімпіада проводиться у два тури – дистанційний (заочний) та очний.

Обласний етап олімпіад з економіки та зарубіжної літератури

18 лютого 2018 року учні нашого НВК взяли участь в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки та зарубіжної літератури. Олімпіади проводились у режимі on-line на базі закладу.