Daily Archives: Січень 25, 2022

Вітаємо!

Вітаємо з перемогою у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з  економіки Васькова Дмитра, учня 11-А класу.

Вчитель: Трофименко Ольга Вікторівна

3-В клас у Парку професій

25.01.2022 року учні 3-В класу відвідали Парк професій “Кідландія”. Діти з захопленням знайомилися з різноманітним світом професій, самі стали учасниками деяких виробничих процесів. Цікаво пройшов майстер – клас по виготовленню печива!
Екскурсія вдалась. Усі залишилися задоволеними!

У Парку професій

Вітаємо із зайнятим ІІ місцем у міському етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» у номінації «Образотворче мистецтво» Довгасенко Поліну, Кошову Руслану, учениць 7-Д класу та Руденко Єву, ученицю 7-Г класу.

Вітаємо із зайнятим ІІІ місцем у міському етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» у номінації «Образотворче мистецтво» Скакалову Анастасію, ученицю 7-Г класу.

Вчитель: Марценюк Юлія Григорівна

Вітаємо з перемогою у міському етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» у номінації «Графіка» (молодша категорія)  Опенька Богдана, учня

6-А класу.

Вчитель: Марценюк Юлія Григорівна