Daily Archives: Липень 1, 2022

Випуск 2022

Страшним лихом і незагойними ранами увірвалась у наше життя війна. Війна, яка зруйнувала мрії і плани українського народу, а особливо цьогорічних випускників. Багато дівчат та хлопців змушені були виїхати в інші міста і країни. Але життя продовжується…

30 червня 2022 року в актовій залі зібралися випускники, класні керівники, батьки. Для тих учнів, які за кордоном, проходило включення в онлайн-форматі.

Сьогодні розкрили двері в доросле життя та вручили свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти 83 випускникам. Нагороджено золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» 7 учнів: Бондаренко Катерину, Васькова Дмитра, Обштата Дмитра, Рєзнікову Альону, Старченко Аліну, Степанову Поліну, Тітаренко Ніку. Срібною медаллю – 3 учнів: Климову Софію, Лук`яненко Інну, Осипчук Ірину.