Daily Archives: Жовтень 7, 2022

Цікаві заняття

На факультативі з психології учні 5-х класів разом з психологом Сазоновою Т.Д. весело та цікаво проводять час.

Урок доброти до Дня захисту тварин

Щорічно, 4 жовтня, у всьому світі відзначається День захисту тварин.
За ініціативи благодійного фонду “Щаслива лапа” наш ліцей долучився до проведення Тижня захисту тварин з 3 по 7 жовтня .
У рамках даного заходу для учнів 8-Б класу вчителем біології Демченковою М.А. було проведено “Урок доброти”, метою якого було проінформувати дітей щодо необхідності гуманного ставлення до тварин, розвивати почуття відповідальності, виховувати доброту, моральність, особливо в цей важкий час.
Протягом уроку учні із захопленням розказували про своїх домашніх улюбленців, про їх вподобання та цікаві факти з життя.

Дітям даний урок подарував приємні емоції та сприяв покращенню настрою.

Конкурс до Дня захисника

З метою формування історичної свідомості українського народу, збереження національної пам’яті, до Дня захисника козацтва та Дня захисника України учні нашого закладу взяли участь у бліц-конкурсі українського патріотичного смайлу.