Daily Archives: Квітень 28, 2015

Всесвітній біг заради гармонії

IMG_20150428_094205

Сьогодні учні нашої школи стали учасниками найдовшої у світі факельної естафети «Всесвітній біг заради гармонії» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Весняні промені зарядили позитивом учнів, і навіть ті, що прийшли просто повболівати за учасників забігу, завзято побігли вулицею Вокзальною від пам’ятника Т.Г. Шевченку до ДНЗ №3 “Козачок”, а потім, радісні та веселі повернулися до школи на заняття.
Дякуємо організаторам Ірпінської частини забігу за підтримку підростаючого покоління, популяризацію здорового способу життя та за гарний весняний настрій!

Увага, конкурс!

Умови участі у конкурсі

3.1. Тема конкурсу – «Герої у моїй родині». Об’єктами робіт можуть бути історії людей (як з далекого минулого , так і з сьогодення), які жили й працювали на благо Української Держави. При цьому не важливими є кількість осіб, про яких йдеться в історії, їхній соціальний статус тощо.