Daily Archives: Вересень 17, 2018

“Зелена хвиля” надихає!

Нещодавно юні лісівники учнівського лісництва “Зелена хвиля”  Бучанського НВК ” СЗОШ І-ІІІ ст.- ЗОШ І-ІІІ ст.” №4 привітали працівників Ірпінського лісництва з професійним святом. Головний лісничий ДП “Київський лісгосп” Грінченко Ю.О. подякував за привітання , а учасникам  та керівнику учнівського лісництва Демченковій М.А. вручив подарунки за участь в обласному етапі Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв.

Здоров`я – це життя!

День здоров’я – це завжди веселий активний день, який подобається всім школярам. Сьогодні для старшокласників був проведений спортивний квест вчителями фізичної культури Поляковою Н.В. та Карабутом О.М. Найактивніші учні взяли участь та отримали безліч позитивних емоцій!

День здоров`я

Головне — здоровим бути —
Це потрібно всім збагнути!
Бо як є здоров’я й сила,
То весь світ людині милий.

Для учнів третіх класів цей тиждень розпочався з Дня здоров’я. Діти з нетерпінням чекають  дня,  коли з друзями можна весело провести час у Бучанському міському парку.

Школярі ретельно підготувалися: взяли з собою багато спортивного інвентарю, щоб весело і з користю провести цей день в колі друзів.