Daily Archives: Квітень 25, 2022

Зарахування до 10 класу

Зарахування до 10 класу Бучанського НВК “СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст. ” №4 відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 9 класу нашого закладу освіти, які не виявили намір припинити навчання в ньому і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти  відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти. На вільні місця (за їх наявності) діти зараховуються за конкурсом. Конкурс не проводиться у разі, якщо кількість поданих заяв про зарахування станом на 15 червня не перевищує загальної кількості місць у класі (класах) закладу освіти з урахуванням нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про загальну середню освіту».

Відповідно до анкетування учнів 9-х класів 2021/2022 н.р. та  їх батьків у 2022/2023 н.р. буде здійснюватися набір в 10 класи з наступною профілізацією: