Зарахування до 10 класу

Зарахування до 10 класу Бучанського ліцею ” №4 відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 9 класу нашого закладу освіти, які не виявили намір припинити навчання в ньому і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти  відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти. На вільні місця (за їх наявності) діти зараховуються за конкурсом. Конкурс не проводиться у разі, якщо кількість поданих заяв про зарахування станом на 15 червня не перевищує загальної кількості місць у класі (класах) закладу освіти з урахуванням нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про загальну середню освіту».

Відповідно до анкетування учнів 9-х класів 2022/2023 н.р. та  їх батьків у 2023/2024 н.р. буде здійснюватися набір в 10 класи з наступною профілізацією:

Клас Профільні предмети Кількість місць Вільні місця станом на 24.08.2023
10А Математика (алгебра і початки аналізу, геометрія) 30 8
10Б Інформатика 30 0
10В “Інтелект України” (англійська мова, біологія) 30 8
10Г Українська мова, англійська мова 30 0

Прийом заяв відбувається в закладі у секретаря або в каб. 214 пн-пт, з 10.00 по 14.00. *
Консультації за телефоном +38 (093) 4297656 з понеділка по п’ятницю, 10.00-17.00, електронною поштою buchalic4@gmail.com

*На час воєнного стану в Україні допускається прийом заяв та копій документів у електронному вигляді, нижче документ зі зразками всіх заяв.

Завантажити (PDF, 185KB)

Зарахування до 10 класу Бучанського ліцею ” №4 відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 9 класу нашого закладу освіти, які не виявили намір припинити навчання в ньому і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти  відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.

На вільні місця (за їх наявності) учні з інших закладів зараховуються за конкурсом. Конкурс не проводиться у разі, якщо кількість поданих заяв про зарахування станом на 15 червня не перевищує загальної кількості місць у класі (класах) закладу освіти з урахуванням нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про загальну середню освіту».

Зміст завдань для випробування відповідає навчальним програмам відповідних предметів за базовий рівень середньої освіти (5-9 класи).

Клас Профільні предмети Предмети, з яких проводиться випробування Посилання на демонстраційні варіанти випробувань
10А Математика (алгебра і початки аналізу, геометрія) українська мова, математика (алгебра, геометрія) https://drive.google.com/drive/folders/17Il-DT4mHX6ZheiXbSo3IrD-OX6nD-nl?usp=sharing
10Б Інформатика українська мова, інформатика
10В Англійська мова, біологія (за науково-педагогічним проєктом “Інтелект України” українська мова, англійська мова або біологія (на вибір)
10Г Українська мова, українська література українська мова, українська література

Пропонуємо познайомитися ближче з нашим закладом, дружнім колективом, особливостями профільного навчання в відео: