Зарахування до 10 класу

Зарахування до 10 класу Бучанського НВК “СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст. ” №4 відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 9 класу нашого закладу освіти, які не виявили намір припинити навчання в ньому і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти  відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти. На вільні місця (за їх наявності) діти зараховуються за конкурсом. Конкурс не проводиться у разі, якщо кількість поданих заяв про зарахування станом на 15 червня не перевищує загальної кількості місць у класі (класах) закладу освіти з урахуванням нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про загальну середню освіту».

Відповідно до анкетування учнів 9-х класів 2021/2022 н.р. та  їх батьків у 2022/2023 н.р. буде здійснюватися набір в 10 класи з наступною профілізацією:

Клас Профільні предмети Кількість місць
10А Математика (алгебра і початки аналізу, геометрія) 30
10Б Інформатика 30
10В Англійська мова, біологія (за науково-педагогічним проєктом “Інтелект України” 30
10Г Українська мова, українська література 30

Ваша дитина закінчила навчання в 9 класі в нашому закладі і планує навчатися тут далі?
Просто оберіть потрібні профільні предмети
Ваша дитина закінчила навчання в 9 класі в нашому закладі,
але вже визначилася з професією і бажає вступити до закладу професійної освіти? Заповніть відповідну заяву
  Ваша дитина з іншого закладу, але їй дуже цікаві і важливі предмети, що вивчаються в нас профільно?

Прийом заяв відбувається в закладі у секретаря або в каб. 214 пн-пт, з 10.00 по 14.00. *
Консультації за телефоном +38 (093) 4297656 з понеділка по п’ятницю, 10.00-17.00, електронною поштою school4@i.ua

*На час воєнного стану в Україні допускається прийом заяв та копій документів у електронному вигляді, нижче документ зі зразками всіх заяв.

Завантажити (DOCX, 19KB)