Daily Archives: Грудень 2, 2022

Подяка з нагоди Міжнародного Дня волонтера

Бути патріотом – це значить бажати всіма силами своєї душі створення людського, державного і політичного співжиття людей, що житимуть на Українській землі. Бути патріотом – це значить шукати задоволення не в тім, «щоб бути українцем», а в тім, щоб було честю носити ім’я українця. Бути патріотом – це значить вимагати гарних і добрих учинків від себе, як від українця.

В умовах українських реалій, коли Україна ціною життя Героїв Небесної Сотні, зусиллями українських військових, добровольців, волонтерів відстоює свободу і територіальну цілісність, пріоритетного значення набуває національно-патріотичне та військово-патріотичне виховання молоді.

Найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання молоді  є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації.

2 грудня на території Бучанського центру позашкільної роботи відбулася VII Всеукраїнська науково-практична конференція учнівської та студентської молоді «Україна – козацька держава» з теми: «Національно-патріотичне виховання дітей і молоді засобами козацької педагогіки, екологічної та краєзнавчої роботи під час військової агресії росії проти України».

У конференції взяли участь члени рою «Січові Стрільці» Бучанського ліцею №4. Наш рій був відзначений подякою відділу освіти Бучанської міської ради «За активну участь в добровольчому русі волонтерів-школярів, за особистий внесок, допомогу захисникам Батьківщини, за любов до України та з нагоди Міжнародного Дня волонтера».

Також подякою “За волонтерство” була відзначена вчителька трудового навчання Катерина Дузь-Крятченко .

Патріотизм – це одна із якостей людського характеру. Він, подібно до  любові, керує людською свідомістю, заставляючи робити великі і малі вчинки в ім’я своєї батьківщини. Патріотизм – величний вияв нескінченної любові до рідного краю. Патріотизм, як і честь, виховує великих, сильних людей. Патріотизм породжує впевненість у собі, волю в перемогу, віру в свою націю, свій народ.

Дякуємо за підтримку дистанційного навчання

За сприяння Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для України» компанії HP та Microsoft 67 вчителів нашого закладу отримали ноутбуки.
Дякуємо за турботу!

300 років від дня народження Григорія Сковороди – українського філософа -містика, богослова, поета, педагога

Цьогоріч минає 300 років від дня народження відомого українського філософа, байкара, педагога, що зробив дуже багато для розвитку нашої культури. Григорій Сковорода відомий як одна із найбільш важливих і впливових особистостей, які формують нашу історію. Його філософія справила величезний вплив на людей в усьому світі. Сковорода входить, за версією ЮНЕСКО, до п’яти мудреців світу – разом із Сократом, Конфуцієм, Спінозою і Махатмою Ганді. Їх усіх об’єднує принцип: “Жив, як учив”. До 300-річчя від дня народження українського просвітителя пропонуємо Вашій увазі виставку-огляд, яка розміщена в шкільній бібліотеці нашого ліцею.