Daily Archives: Грудень 8, 2022

Зростаємо мужніми

8 грудня у бібліотеці нашого ліцею бібліотекарі підготували конкурсну програму “Зростаємо мужніми”. До бібліотеки завітали учні 3-Б класу разом з класним керівником, Гуртовою Н.В. Діти переглянули відеофільм про Збройні Сили України. А потім хлопці та дівчата об’єдналися у дві команди для виконання різноманітних конкурсів. У першому конкурсі “Збери слово”, учні складали слова “захисник” і “мужність”. Другий конкурс “Найвитриваліший”, діти виконували елементи танцю “Гопак” та випробовували себе на міцність. Також хлопці та дівчата відгадували загадки, власноруч виготовляли літачки та командами колективно малювали на аркуші ватману малюнок для наших захисників. Під час конкурсів учасники команд продемонстрували свою сміливість, винахідливість, спритність, уміння виходити з будь-якої ситуації. Переможцями стали всі учасники конкурсу, адже діти збагатилися новими знаннями та новими враженнями. В кінці заходу діти отримали солодкі призи та гарний настрій.