1 – В клас відвідав фабрику ялинкових прикрас

7 листопада  учні 1 – В класу відвідали фабрику ялинкових іграшок, що розташована в селі Клавдієво.

З гарним настроєм діти вирушили на пізнавальну екскурсію, в ході якої дізналися про тонкощі та секрети народження дивовижних ялинкових прикрас.

На території фабрики працює музей ялинкових іграшок. Тут представлені різноманітні варіанти ялинкових прикрас різних країн та часів. Форми та тематика іграшок просто вражають! Тут є і автомобілі, і яйця-фаберже, і різні звірятка; іграшки з малюнками на різдвяну, новорічну, християнську тематики та багато іншого, не менш захоплюючого та цікавого.

А ось найбільше вражень діти отримали від майстер – класу по створенню власної іграшки під керівництвом досвідченої художниці. Отже, діти поверталися додому сповнені новими позитивними емоціями та враженнями.

Фабрика ялинкових прикрас