2-А клас на “ФАБРИЦІ САНТИ”

0-02-04-c138b3e2d3fb840b1dbdf3c77336a5ffd6eb67cd9adc494744313d55491b69fa_f30e89a4

Напередодні канікул учні 2-А класу відвідали Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва, де переглянули мюзикл “Фабрика Санти”, який забезпечив усім хлопчикам і дівчаткам новорічний настрій.
Починається ця історія не де-небудь, а на справжнісінькій фабриці Санти, напередодні Різдва. У Санти багато роботи, тому він шукає помічників. Але у помічники до чарівника беруть лише хлопчиків. Це зовсім не влаштовує дівчинку Роксі, яка будь-що хоче потрапити на фабрику подарунків. Вона хоче крадькома пробратися до Санти і випадково стає свідком його викрадення!
Роксі, Марку та іншим дітям довелося рятувати Санту з полону, бо інакше свято в усьому світі просто не настане!!!
Вистава була чарівною. Діти поверталися додому лише з позитивними емоціями.

"Фабрика Санти"