2-Е клас відвідав зоопарк “ХІІ місяців”

22095665_1508738795861754_291108139_o

Нещодавно учні 2-Е класу відвідали приватний зоопарк “ХІІ місяців”. Подорожуючи зоопарком, діти змогли на власні очі побачити диких та свійських тварин, а також погодувати їх із власних рук.

Захоплююче враження у дітей було від великих білих левів. Як вони поводять себе у клітці коли до них підходять діти. Школярі були вражені великою рогатою худобою та бізонами. Ці тварини були спокійними від такої кількості людей, що за ними спостерігали.

Учні були у захваті від такої кількості тварин, які проживають на території зоопарку.

Повертаючись із зоопарку додому, діти були задоволені та переповнені емоціями від побаченого.

Зоопарк