2-Г клас подорожує “Долиною страусів”

Сьогодні учні 2-Г класу, разом з класним керівником Кучер Катериною Анатоліївною, відвідали мальовничий куточок Київщини – Еко-комплес «Долина страусів», який розташований у селі Ясногородка.

Екскурсію фермою  провела екскурсовод, Тетяна Василівна,  яка розповіла дітям безліч цікавого про життя страусів. Школярі навчились розрізняти стать страусів, змогли перевірити на міцність страусине яйце, дізналися як батьки доглядають за своїм потомством, а також побачили «школу» та «садочок» страусів.

Наприкінці екскурсії, діти відвідали зоопарк, де живуть павичі, віслюки, поні, свинки, козлики, качки, фазани, барани.

Діти були вражені побаченим. Позитивні емоції, які залишилися після екскурсії,  переповнювали школярів.

Долина страусів