Daily Archives: Жовтень 30, 2018

Перша екскурсія

Посміхаються зорі в далекій імлі

І блакитні, і жовті, й червоні!

Не злічити тих зір!

І великі, й малі!

І у кожної промінь в долоні!

Година креативної реклами

Реклама – це інформація про товар, його ціну, якість, місце купівлі і продажу. Реклама – це вже невід’ємна частина нашого життя. Після години спілкування  учні 9-А класу знають не тільки те, що термін «реклама» з латинської означає «викрикувати», а й те, що  у Давній Греції та Римі оголошення голосно викрикували на площі та інших людних місцях.

Візит 5-Б класу на телеканал «Україна»

Учні 5-Б класу відвідали музей Національної суспільної телерадіокомпанії України та виробничі приміщення телевізійного центру. Діти мали змогу зануритися в таємничу атмосферу за лаштунками телебачення, познайомитися з його історією, розглянути та навіть випробувати професійне обладнання. Та найголовніше, діти спробували себе у ролі телеведучих та розкрили для себе секрети телезйомок!

Шкільна адаптація

Упродовж усього життя нам (і дорослим, і дітям) доводиться адаптуватися до різних ситуацій. Переступаючи поріг школи, дитина також увесь час адаптується: до дітей, до вчителів, до уроків, до нового режиму дня.

Гурток «Let`s Learn English» святкує Хелоуїн»!

Діти познайомилися з традиціями святкування та історією виникнення свята, співали пісні. І найцікавіше – власноруч виготовили «Jack-o-lantern» – ліхтар з гарбуза, котрий у якості головного приза отримав переможець невеликої вікторини!

Подорож Києвом

Цього вівторка з самого ранку 10-А знову подався у невелику подорож. На цей раз ми по-новому відкрили для себе такий знайомий нам Київ.
Першим пунктом поїздки був музей історії України, де збагатили свої знання про Україну часів козацтва і до наших днів.  Було дуже цікаво познайомитися з предметами побуту, знаряддями праці, зброєю. Після цього завітали до осіннього Маріїнського парку. Погода хоча й  була туманною і трохи дощовою, але це не завадило нам пройнятися особливою атмосферою парку.

Майстер-клас від майстерні художньої кераміки “Сонце”

Учні 5 А класу відвідали майстерню художньої кераміки “Сонце”. Всі діти були задоволені результатом своєї роботи.

Конкурси знавців української мови та олімпіаду розпочато!

Жовтень та листопад – насичений час для всіх, хто любить українську мову та літературу. Чому, запитаєте? Усе дуже просто: у жовтні пройшов перший (шкільний) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, відбулося відкриття IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, а вже 4 листопада переможці шкільного етапу братимуть участь у ІІ (міському) етапі олімпіади. 9 листопада, у День української писемності, відбудеться відкриття Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та IX радіодиктант національної єдності.

Бажаємо успіхів та перемог усім, хто хоче спробувати власні сили в усіх конкурсах та олімпіаді!