Daily Archives: Листопад 19, 2022

Музичний герб моєї сім‘ї

Герб сім’їце зображення, яке передається у спадок, на якому можуть бути малюнки, які символізують стан, країну, професію власника геральдики. А ось Вам не було б цікаводізнатися історію своєї родини?
 Що ж таке герб родини? Герб може бути «особистим»,також він може бути «фамільним». Герб уособлює певнулюдину, його характер, його схильності та досягнення. Герб сім’ї – це дуже важливий елемент, який представляє своєрідний набір геральдичних символів. Усі вони повинні уособлювати інтереси родини, хобі, захоплення і професії.

Символічні зображення, покликані розповісти про переваги того чи іншого роду або держави, люди використовували ще в глибоку давнину. Ця традиціяпродовжується і зараз. Як і багато століть тому, існують не тільки герби держав, міст, але і окремих родин. Придуматигерб для своєї сім’ї може кожен.

Учні разом з батьками, спробували створити музичний герб своєї родини. Завдання було цікаве і творче,  спрямоване на пробудження інтересу дітей до історії своєї сім’ї і розуміння її цінності.