Daily Archives: Листопад 24, 2022

Україна – єдина країна!

Вітчизно свята, дорога Україно. Для кожного з нас ти у світі єдина. 24 листопада у бібліотеці нашого закладу, бібліотекарями було проведено бібліотечний урок “Україна – єдина країна!” Під такою назвою відбулася цікава подорож з учнями 5-Г та 5-Е класів, де вони були ознайомлені з літературою про Україну, переглянули книгу “Видатні постаті України”. Високі поняття “Батьківщина”, “національна гідність”, “патріотизм” починаються з любові і дбайливого ставлення до рідної землі, – своєї “малої Батьківщини”, її історії, поваги до народних традицій і звичаїв, фольклору. Також діти підготували вірші про Україну та склали асоціативний кущ, яка наша Україна та що для мене означає рідний дім. Немає в людини місця дорожчого, ніж те, де вона народилася, землі, на якій зросла… Ми вважаємо, що саме такі бібліотечні уроки виховують у дітей найкращі якості, які потім допомагають їм у майбутньому бути справжніми людьми і любити свою Батьківщину.

Екскурсія до бібліотеки “Чарівна кімната”

Щоб прищепити любов до книги та читання з самого дитинства, потрібно говорити про це досить часто. Саме з такою метою вперше до шкільної бібліотеки завітали учні 1-Г класу (вч. Лавровська В.А.). Учнів зустріли бібліотекарі, які розповіли дітям про бібліотеку, познайомили з правилами користування та поводження з книгами та підручниками. Також учні мали змогу переглянути повчальну казку про загублену книжку та послухати веселу пісеньку про книжки. Під час екскурсії діти отримали багато позитивних емоцій, було пізнавально та весело!

За ініціативи благодійного фонду «Щаслива лапа» наш ліцей долучився до проведення Тижня захисту тварин.
А сьогодні отримали сертифікат учасника.