Daily Archives: Листопад 25, 2022

Квіти від Flowers4School

Наш ліцей взяв участь у Всеукраїнському проєкті “Flowers4School”.
Сьогодні нам надійшла благодійна допомога – цибулини тюльпанів, які ми зможемо висадити на шкільних клумбах.
Дякуємо за допомогу!

Трагічні сторінки історії України

Є дати, які не несуть радості чи піднесення, дати від яких віє смутком, тугою та болем, дати, що змушують замислитись та переоцінити себе та свій погляд на життя і ставлення до нього. В бібліотеці нашого ліцею розгорнуто виставку-реквієм книжок написаних про історію Голодоморів українського народу. Кожен бажаючий може ознайомитися з підбіркою літератури.

Вогонь скорботи в серці навіки

У четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв Голодомору в Україні.
Разом з усією Україною на уроках історії з учнями 7-Д, 8-В, 8-Г класів вшанували пам’ять жертв Голодомору.
Історики називають причиною голоду репресивну політику хлібозаготівлі, яку провадила комуністична влада.

Таким чином, влада хотіла упокорити українців, остаточно ліквідувати спротив режиму та боротьби за відродження власної державності.
Але українці – сильна нація! Вистоїмо! Переможемо!