4-Д і 4-Б класи відвідали Київський дельфінарій «Немо»

08 квітня 2017 року учні 4-Д і 4-Б класів на чолі з класними керівниками Нудьгою С.В і Лежень Ю.В. відвідали Київський дельфінарій «Немо» . Діти з радістю розповідають, що цим шоу дельфінів можна насолоджуватись нескінченно, адже безліч карколомних номерів, які з невимушеною легкістю і величезним задоволенням виконують ці чудові тваринки настільки заворожують, що просто неможливо відвести очі від басейну з дельфінами. Школярі  дізналися дуже багато нової інформації про фізіологію дельфінів. А за свою уважність і цікавість отримали подарунки: квиток до тераріуму і малюнок у виконанні морських акторів − дельфінів. Під час екскурсії всі отримали колосальний заряд бадьорості, енергії, купу позитивних емоцій та яскравих вражень, які так потрібні сьогодні.

Київський дельфінарій «Немо»