7-А клас в театрі юного глядача

Одного прекрасного осіннього вечора учні 7-А класу з класним керівником, який привчає дітей до культурного відпочинку, з’їздили до театру юного глядача. Тим вечором на сцені ТЮГ відбувалася романтична вистава «Ромео і Джульєтта». Дівчата та хлопці в театрі не вперше, але саме ця поїздка сподобалась всім найбільше.

Це не була класична вистава, це був модернізований мюзикл. У ньому використали сучасний музичний супровід, захоплюючі спецефекти, актори поводились на сцені вільно, ніби «проживали» свої ролі. Глядачі уважно спостерігали за головними героями. Закохана пара була по різним фронтам війни, але це не заважало їм бути разом. Кінець вистави дуже розчулив дітей, адже ніхто не сподівався на таку сумну кінцівку…

Ця поїздка запам’ятається учням 7-А надовго. Ми радимо з’їздити на цю виставу всім охочим і думаємо, що вона сподобається кожному, хто її побачить!

ТЮГ