9 травня – День Перемоги

Страшна і кривава була Друга світова війна – найжорстокіша з війн в усій історії людства. Втягнувши у свій кривавий мир майже всі народи світу, вона принесла на нашу землю страшні руїни, знищила неоцінені скарби, які людство накопичувало багато століть.

9 травня – День Перемоги – свято і світле, і сумне одночасно. З одного боку, наша армія здобула перемогу, звільнила нашу країну. Але все це дуже дорогою ціною – мільйонів життів, річок сліз і безліччю покалічених доль. Подякувати ветеранам – живим і померлим – за їхній подвиг у день 9 травня – найменше, що ми можемо зробити.

Напередодні свята кожен клас виготовив тематичні стінгазети, а класні керівники 1-11- х класів провели урок пам’яті «Свято зі сльозами на очах»

Також учнівський та педагогічний колектив нашої школи приєднався до міських заходів із вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом. Була проведена тематична виставка документів, фотографій та плакатів воєнних років на Алеї Слави.

Старшокласники та педагогічний колектив школи взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу на честь загиблих у війні та вшанували пам’ять хвилиною мовчання.

Маки фетр