Поїздка до театру

11 квітня в рамках декади початкових класів   учні 1-А класу побували у театрі “Юного глядача” на Липках. Діти переглянули виставу “Пригоди Буратіно”. Вистава захопила глядача з першої хвилини і дала оговтатися тільки по закінченню дійства. Ніхто не відривав погляду від сцени, тільки раз по раз лунали гучні оплески акторам за чудову гру. Навіть не можна визначити, хто грав краще: всі виконували свої ролі пречудово, і саме тому у кожного глядача сіяла посмішка на обличчі, а їхні оплески вдячності лунали все голосніше та голосніше. По закінченню вистави вдячні глядачі довго не хотіли відпускати артистів зі сцени, аплодуючи їм стоячи. Першокласники отримали масу задоволення від вистави, бо доторкнулися до живого театру, побували в його аурі, вдихнули театрального повітря, відчули таємничість казки.

Поїздка до театру