Поїздка на PROF FEST OK

11.04.2019 року учні 9-Г класу Бучанського НВК № 4 разом із соціальним педагогом закладу Заманою Ольгою Василівною відвідали Ірпінський державний коледж економіки та права. Під час екскурсії вони мали змогу познайомитися з історією коледжу, побувати в аудиторіях, де проходять заняття.

Викладачами та студентським самоврядуванням коледжу було організовано та проведено для наших учнів цікаві активності: «Правовий брейн-ринг» та «Гра фінансової грамотності». По завершенню ігор дітям були вручені сертифікати.

А ще, родзинкою програми був щорічний концерт «World fest”. Гарні сценки, веселі ведучі, конкурси та позитивно заряджені команди, всім подарували хороший настрій та приємне враження про коледж.

Поїздка на PROF FEST OK