Ключ до успіху – 2019

Одні навчаються у школі непомітно,
А інші – залишають добрий слід, –
Сьогодні ми їх вшануєм неодмінно.
Бо кожен з них – це надзвичайний індивід.
Майбутні вчені і поети,
Сміливо у життя ідіть!
Пишіть вірші, робіть ракети.
До мрії справжньої летіть!
16 травня у святковій актовій залі ми вітали учнів, що показали високий рівень знань, захищали честь нашого НВК та стали переможцями і призерами міських, обласних, Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, учнів-членів конкурсу-захисту МАН, спортивних конкурсів та змагань.
Вітали вчителів, які підготували переможців та призерів олімпіад і конкурсів, батьків дітей-переможців.
Свято відкрили гімном нашої рідної школи, після чого директор Алла Миколаївна висловила свою особисту подяку старанним учням, а також вчителям, що вибороли призові місця у місті та області.
Це свято є традиційним, девіз «Від розумної дитини – до мудрої людини».
Вітаємо всіх учнів, чиї результати в цьому році були кращі попередніх! Вітаємо вчителів, які підготували переможців олімпіад та конкурсів. Вітаємо батьків за старанних та здібних дітей.
У цьому році володарем символа ”Ключ до успіху” стали вчитель трудового навчання Фалько В.В. та учень 11-Б класу Халімонов Станіслав.
Бажаємо Вам постійно підвищувати рейтинг рідної школи та міста і надалі здобувати перемоги у своєму житті! Хай завжди в унісон б’ються серця всіх членів великої шкільної родини!

Ключ до успіху