Квест «Українські казки»

Навчання в класі «Інтелект» – це не тільки складна програма, це вміння збирати, обробляти та перетворювати інформацію.
У цьому році учні 6-В класу відчули в собі сили самостійно розробити та провести квест для молодших школярів, адже квести зараз – дуже популярний вид розвиваючих розваг. За підтримки класного керівника Кот Н.М. ініціативна група учнів розробила завдання та в п’ятницю 25 жовтня провели квест для початкових  класів приватної школи «Світограй».

– Проведення квесту – це подвійне задоволення, – сказав один з «інструкторів», Антон. – І самому весело, і створюєш розвагу для іншого.

Від задуму до втілення в життя пройшло два тижні роботи і, навіть, трапилося декілька суперечок! Але результат того вартий – задоволення отримали усі: і організатори, і учасники.

На цьому квесті учні 6-В вирішили не зупинятися, адже ще є стільки тем, на які можна придумати корисні розваги.

Матеріал для статі підготувала мама учениці 6-В класу Олександра Проляка

«Українські казки»