Навчальна евакуація в школі

У зв`яку з подіями, що відбулись в Одесі та з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій 09 грудня 2019 року в нашому НВК відбулась навчальна евакуація на випадок пожежі.

Після трьох довгих дзвінків, які сповістили працівників й учнів школи про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації, учні  у супроводі вчителів організовано йшли до виходів, а далі – до спеціально визначеного місця – Київської площі, на якій шикувалися по класах.

Директор закладу Алла Миколаївна наголосила, що вогонь може бути другом людини або її ворогом. Особливо небезпечні пожежі в громадських приміщеннях, зокрема у школі, де одночасно перебуває багато людей. Тому актуальними є відпрацювання дій з евакуації із задимленого приміщення. Від першого попереджувального дзвінка до повної евакуації пройшло 7 хвилин.

Хотілося б, щоб навчальна евакуація залишилася тільки навчальною, а здобутий невеличкий досвід ніколи не застосовувався в житті.

Евакуація