Засідання міської творчої групи “На крилах успіху”

11 січня 2020 року на базі Бучанського НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» № 4 відбулось засідання міської творчої групи вчителів початкових класів за освітнім проектом «На крилах успіху» з теми: «Формування та розвиток інтелектуальних здібностей учнів за освітнім проектом «На крилах успіху».

Цікаво та творчо  була організована практична частина. Педагоги школи: Шабатин С.Ю. та Павлух А.О. продемонстрували калейдоскоп методичних знахідок. Кожен учасник мав змогу побачити родзинки цього проекту та бути учасником усіх запропонованих вправ. Засідання проходило в теплій дружній обстановці.

В кінці засідання було проведено круглий стіл, де кожен зробив свій висновок та відмітив роботу педагогів початкових класів Бучанського НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» № 4, які працюють за освітнім проектом «На крилах успіху».

Засідання міської творчої групи