Негативний вплив алкоголю на організм людини

Сьогодні відбулась перша зустріч учнів 9-В класу зі студентами УГІ з теми “Негативний вплив алкоголю на організм людини”.
Шкідливі звички забирають не тільки час, витрачений на них, але і здоров’я людського організму. Найбільш небезпечні звички – це пристрасть до наркотиків, алкоголю і тютюну. Алкоголізм – надто поширена проблема, яка призводить до трагічних наслідків.
Учні переглянули відео, звернули увагу на статистичні дані про вплив алкоголю, взяли участь в експерименті, висловили власні думки.
Давно доведено – все, що робить людина, відбивається на стані її здоров’я. Добре здоров’я містить у собі досягнення мети у житті людини, її інтереси і корисні звички. Це почуття сповнене любові до самого себе.
У кінці зустрічі гості побажали нашим старшокласникам, щоб вони ніколи не мали шкідливих звичок для здоров’я, щоб завжди приймали правильні рішення і були здорові, енергійні та впевнені.

Негативний вплив алкоголю