«Рідного краю запахи й звуки в серці лишають щастя слід»

До Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів» бібліотекарі разом з учнями 4-Б класу та класним керівником провели бібліотечний урок «Рідного краю запахи й звуки в серці лишають щастя слід» за творами Василя Сухомлинського.

Учні мали змогу переглянути відео презентацію про життя і творчість В.Сухомлинського, відчути енергію та доброту митця особисто. Також вони долучилися до переказу оповідань автора, дали оцінку вчинкам героїв творів В.Сухомлинського. Школярі продемонстрували свої знання, розповіли все, що знають про добро, співчуття, щирість і щедрість. Обговорювали, як стати справжньою людиною, як творити добро на цьому світі, як любити та бережно ставитися до природи.

Ми вважаємо, що саме такі бібліотечні уроки виховують у дітей найкращі якості, які потім допоможуть їм у майбутньому бути справжніми людьми: добрими, щирими, люблячими свій край, свою Батьківщину.

Бібліотечний урок