А у нас продовжуються екскурсії до бібліотеки!

Ніщо не може замінити спілкування з книгою, обмін інформацією та емоціями. Наша бібліотека має свою цікаву, багату подіями історію. На книгах бібліотеки зросло не одне покоління читачів. У зв’язку з цим ми приділяємо велику увагу пошуку нових шляхів залучення дітей до неймовірного світу книги.

Саме з цією метою було організовано ще одну екскурсію для учнів 2-А класу. До бібліотеки завітали маленькі гості, де їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів. Бібліотекарі познайомили дітей з правилами користування книгою та бібліотекою, розповіли їм про абетковий та систематичний каталог та багато інших цікавинок. Чудовим доповненням екскурсії стали листівки, які зробили учні під гаслом «Читати модно, престижно та корисно».

Весело та радісно було у  цей день в бібліотеці. Усім дуже сподобалася цікава та пізнавальна екскурсія. Бібліотека і надалі буде з радістю чекати нових допитливих учнів у гості.

ІІ-А відвідали бібліотеку