Казковий світ Всеволода Нестайка

«Той, що не забув дитинство», – під такою назвою пройшов бібліотечний урок, присвячений творчості талановитого дитячого письменника і казкаря – Всеволода Нестайка.

Учні 6-Г класу переглянули відеопрезентацію про життєвий і творчий шлях письменника та самі підготували презентації до оповідань Всеволода Нестайка «Чарівний талісман», «Тореадори з Васюківки» та «Пригоди в кукурудзі».

А бібліотекарі запросили своїх читачів помандрувати до Чарівного лісу та познайомитися з героями повісті-казки «Пригоди в лісовій школі». Дивовижні події, чарівні перетворення, сміх і сльози – все це химерно переплелося у творах В.Нестайка, які так до вподоби не одному поколінню читачів.

Зацікавила шестикласників й книжкова виставка, діти мали змогу  вибрати книги Всеволода Нестайка для самостійного читання.

Для учасників заходу бібліотечний урок пройшов цікаво та корисно, так як твори В.Нестайка вивчаються за шкільною програмою.

Казковий світ Всеволода Нестайка