Наша мова солов`їна

Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов’я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка.

З нагоди Міжнародного дня рідної мови  учитель української мови та літератури Рудницька О.А. для учнів 9-А класу провела урок «Наша мова солов`їна», щоб ще раз долучитися вустами і серцем до материнської мови, найкращої, найсвятішої, найріднішої.

З почуттям гордості звучали слова звернення учнів до української мови.  Старшокласники написали диктант «Мовні таємниці».

Червоною стрічкою через увесь урок було пронесене гасло: «Шанувати, розвивати українське слово, дбати про красу і багатство української мови».