Відчуй смак рідної мови

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилися учні 7-Б класу разом з вчителем української мови та літератури Ляхімець Н.М. На уроці учні поринули у багатющий світ краси рідної мови. Із уст дітей лунали слова, що мова – це Божий дар, а мовлення – неоціненний скарб, цілюще джерело.

Як море починається з річки, так українське слово – з писемності. Наше слово набирало сили на пергаментах Нестора-Літописця, шліфувалося у творах Григорія Сковороди, Івана Мазепи, поглиблювалося під пером Івана Котляревського, Тараса Шевченка, удосконалювалося пізніше І.Нечуєм-Левицьким, П.Мирним, М.Коцюбинським, Л.Українкою….

Українська мова пройшла нелегкий шлях. Однак, попри всі перешкоди, для багатьох мільйонів людей вона була і є рідною, є мовою їхніх дідів, батьків і буде також мовою їхніх дітей.

Відчуй смак рідної мови