Мово українська, гордосте моя!

Рідна мова – мати єдності, батько громадянства і сторож держави. Щоб любити мову, треба її знати, а щоб знати – треба її любити. Напередодні Міжнародного дня рідної мови вчитель української мови та літератури Лось О.В. провела для учнів 5-В класу інтелектуальну гру-конкурс знавців української мови «Мово українська, гордосте моя!».

Діти мали змогу проявити свою ерудицію, креативне мислення, творчу активність, неабияку кмітливість у проходженні «мовних лабіринтів», складання сенкану, декламуванні власних віршів про рідну мову.

Кожен учасник намагався донести до слухачів красу і силу художнього слова, авторський задум та свої почуття і переживання. Діти прониклися почуттями національної гідності, повагою до всього українського, бажанням розмовляти рідною мовою.

Мово українська, гордосте моя