Оголошується набір дітей до 1-х класів закладу з 12.04.2021 р.  по 31.05.2021 р.

Спроможність Бучанського НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» №4 – 180 учнів (6 класів по 30 учнів).

• 4 класи (120 учнів) за програмою Нової української школи;

Інформація про програму:  https://mon.gov.ua/ua/tag/nova-ukrainska-shkola

• 1 клас (30 учнів) за педагогічною технологією «Росток»;

Інформація про технологію: www.rostok.org.ua

• 1 клас (30 учнів) за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»;

Інформація про проект: www.dropbox.com

Відповідно рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради від 16 березня 2021 року № 155 «Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Бучанської міської  територіальної громади» до першого класу прийматимуть насамперед за місцем реєстрації.

Територія обслуговування навчального закладу

ВУЛИЦЯ:

Ворзельська

Вокзальна № 101

Героїв Майдану

Горького

Депутатська (від Яблунського переїзду до Ковельської траси)

Заводська (від Яблунського переїзду до кінця)

Енергетиків

Лермонтова

Кармелюка Устима

Михайла Гориня

Ново-Лермонтова

Нове-Шосе (всі непарні)

Нагірна

Островського

Переїздна

Польова

Трудова

Тюменцева-Хвилі

Князя Володимира Великого

Мурашка Миколи

Наливайка

Ревуцького Левка

Руденка Івана

Чорновола В’ячеслава

Щаслива

ПРОВУЛОК:

Героїв Майдану                                                                              Заводський

Михайла Гориня                                                                            Санаторний

Трудовий

БУЛЬВАР:

Богдана Хмельницького: № 1,2, 3, 4, 5, 7, 9

УВАГА! Вулицю Бориса Гмирі закріплено за Бучанською СЗОШ І-ІІІ ступенів №5

До уваги батьків:

• на першочергове зарахування мають право діти:
  • що проживають на території обслуговування закладу;
  • брати/сестри яких навчаються в нашому закладі;
  • батьки яких працюють в даному закладі освіти;
  • заяви приймаються за наявності наступних документів:
  • копія свідоцтва про народження або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
  • оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (оригінал довідки має бути поданий до видання наказу до зарахування);
  • картка профілактичних щеплень №063/0;
  • при поданні заяви пред’являється документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу, реквізити якого вказуються в заяві; Заяву можна викачати за посиланням

ПРИЙМАЄТЬСЯ ПОВНИЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ!!!

(За повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до закладу освіти, відповідає згідно з вимогами законодавства особа, яка їх подає.)

• наказ про зарахування до 1-го класу дітей, що мають право на першочергове зарахування видається 01.06.2021 р. та буде оприлюднений на дошці оголошень та веб-сайті закладу;
  • з 04.06.2021 р. до 10.06.2021р. на вільні місця зараховуються діти , які не мають права на першочергове зарахування, жеребкуванням, що проводиться за добровільної присутності батьків дітей, які претендують на вільні місця.

Прийом документів:

з 09-00 по 11-00 та з 14.00 по16.00.

Усі відвідувачі, під час подачі документів, мають дотримуватися

ПРАВИЛ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ З ДОТРИМАННЯМ САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНИХ ВИМОГ:

1. Перед входом до закладу необхідно одягнути захисну маску. Обробити руки антисептиком. Одягнути рукавички.
  2. Відвідувачі можуть перебувати у приміщенні закладу тільки у захисній масці та рукавичках.
  3. Перед входом до закладу вимірюється температура.
  4. Забороняється подача документів для осіб з ознаками респіраторних захворювань.
  5. Безпечна відстань між людьми має бути не меншою за 1,5 м.
  6. При собі мати ручку для написання заяви.

Контактні номери телефонів відповідальних осіб для надання консультацій батькам:

+380955201474 (час консультації: 09.00-14.00)

Детальніше познайомитися з «Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» та відповіддями МОН на найпоширеніші запитання можна за такими посиланнями:

Шановні батьки!

Прохання не створювати ажіотаж під час подачі документів!

Не поспішайте!

Документи приймаються тривалий час!

Бережіть свій час та здоров’я!