Останній малиновий шкільний дзвінок

У травні, коли розквітають квіти, лунає веселий пташиний спів, теплий вітерець нагадує про літні канікули, у нашому закладі відбувається яскраве родинне свято «Останній дзвінок», яке сповнене вдячності, об’єднує і дарує гарний настрій та світлі надії. Цього року свято Останнього дзвоника відбулося в новому форматі.

Класні керівники 1-3-х класів провели для учнів ігровий марафон «Літо, привіт!», класоводи 4-х класів – свято «Прощавай, початкова школо!». А учні 5-10-х класів разом з класними керівниками помандрували до Бучанського міського парку на День здоров`я.

Для випускників 11-х класів на шкільному подвір`ї пролунав останній дзвінок. Позаду – протоптана стежка у шкільному дворі, весела безтурботна пора – дитинство… Попереду – незвідана даль.

Надзвичайно емоційно пройшов останній дзвоник, спогади про цю подію залишаться назавжди…

Бажаємо усім набратися за літо сил, здоров`я. Веселих канікул та гарного відпочинку!

До зустрічі у новому навчальному році!